KONTAKT:

OSNOVNA ŠOLA VENCLJA PERKA
Ljubljanska 58 a, 1230 Domžale

DŠ: SI16670884
e-mail: os.vp-domzale@guest.arnes.si
tel.: 729 8 300 , 729 8 301
fax: 729 8 320

Govorilne ure

ZA DOPOLDANSKE GOVORILNE URE, PROSTORI

 

 

Š T.

STROKOVNI DELAVEC

ODD.

,

PRE

D.

POUČUJE, OPRAVLJA

DOP. GU ČAS

 POP. GU

PROSTO

R

1.

Petra Košir

1. a

vse predmete, dop, dod

SREDA

5.ura

P 47

2.

Lidija Blažej 

1. b

vse predmete, dop, dod

PON.

5. ura

P 46

3.

Jelka Lesar 

1. a, b

vzgojiteljica pri pouku, JV

PON.

5. ura

P 46

4.

Ana Hočevar

1. c

vse predmete, dop, dod

ČET. 5.ura

P 45

5.

Janja Vidic

1 .c

vzgojiteljica pri pouku, JV

ČET. 3.ura

P 45

6.

Alenka Živic

2 .a

vse predmete, razen TJA, dop, dod

SRE. 

4. ura

I 52

7.

Alenka Ogorevc

2. b

vse predmete, razen TJA, dop, dod

TOREK

,4.ura

I 55

8.

Ingrid Kralj 

2. a

vse predmete, razen TJA, dop, dod

PON.

4. ura

P 48

9.

Katja Remec

3. a

vse predmete, razen TJA, dop,dod,

TOREK

2. ura

I 53

10.

Breda Stanič 

3. b

vse predmete, razen TJA, dop, dod

TOREK

3. ura

II 76

11.

Mojca Gregorič 

3. c

vse predmete, razen TJA, dop, dod

SREDA

predura

I 54

12.

Katja Erban 

4. a

vse predmete, razen TJA, dop, dod

SREDA

3. ura

II 77

13.

Sara Smrkolj

4. b

vse predmete, razen TJA, dop, dod

PON

 2. ura

II 80

14.

Doris Vidic

4. c

vse predmete, razen TJA, dop,dod,

PON

3. ura

II 79

15.

 Andreja Gorjup

5. a

vse predmete, razen TJA, ŠPO, dop, dod

SREDA

3. ura

II 84

16.

Meta Gorjanc

5. b

vse predmete, razen TJA in

ŠPO, dop, dod

ČET.

3. ura

II 85

17.

Tjaša Drofenik

5. c

vse predmete, razen TJA in

PON

II 98

 

 

 

 

ŠPO, dop, dod

2. ura

 

18.

Ana Ložar

TJA

TJA 2.r, 3.r, 4.r

ČET

1. ura

kotiček

19.

Martina Lesjak

OPB

OPB, LUM 5.a

PETEK

4. ura

kabinet

1.r

20.

Boža Emeršič

OPB

OPB

PON

3.ura

 

21.

Špela Gorjup

OPB

OPB, ŠPO 5.c

PON

4.ura

kotiček

22.

U. Milovanović

OPB

OPB, DSP

PON

5.ura

kabin 1.r

23.

Sabina Krajnik

OPB

OPB, N1A-1.r

 

 

24.

Nina Arh

OPB

OPB, N2N, NI1, 3, FVZ

SRE

 1. ura

knjižnica

25.

Lea Pestotnik

OPB

OPB, SLJ dif.8 r

ČET

4. ura

kotiček

26.

Darja Hristovski 

OPB

OPB, DSP

SRE

5. ura

 

27.

Amra Bektešević

OPB

OPB, DSP

ČET

4. ura

kotiček

28.

Romana Dolenc

OPB

OPB, GOS, laborant

ČET

4. ura

P 119

29.

Polona Seničar

6. a

MAT 6.a,dif.9.r,TIT 6.-8.r,NTE,

OGU

SREDA

4. ura

K/36

30.

Tomaž Stanovnik

6. b

TJA  6. a, b,  dif. 8. in 9. r, 5.r

PETEK

2. ura

 

31.

Klemen

Stepišnik

6. c

ZGO 6.r, 7.a,b , 8.r in 9.r, DKE

7.r

TOREK

,4. ura

II/91

32.

Primož Parkelj

7. a

ŠPO 5.b, 6. a,c,7. a,c, 8. b,c,

9.a, ŠSP, ŠZZ

PON

1. ura

kab. šport

33.

Petra Paradiž

7. b

MAT 7.b, dif. 9.r,  TIT 6.-

8.r,NTE

SREDA

4. ura

K / 33

34.

Nataša V. Jerič

7. c

SLJ 6.b,c, 7.c, dif. 8., 9.r, ZGO 7.c

TOREK

6. ura

II 87

35.

Katarina V. Kolar

8. a

NAR 6., 7. r,  BIO 8. r, OV2, ISOP,

PON

 3. ura

I 119

36.

Tanja Povhe

8. b

TJA 6.c, 7. a,c, dif. 8., 9 r., NI2

SREDA

5. ura

I 104

37.

Robert Osolnik

8. c

MAT 6.b, dif 8.r, ROM,

UBE,MME

TOR

 2. ura

I 108

38.

Vanja Repič

9. a

LUM 6. - 9. r, LS 2, OPB

ČET

2. ura

II 92

39.

Meta P. Radović 

9. b

ŠPO 6.b,c, 7.b,c, 8.r, 9.r, 

NŠP, OPB

TORE

4. ura

kab. šport

40.

Tina P. Ostrožnik

9. c

TJA dif. 8. in 9. r, SLJ 7. b, dif. 8. in 9. r, GKL

PONE

3. ura

K 20

41.

Jože Koritnik

SLJ,

SLJ 6.a, 7.a, dif. 8. in 9.r,ŠHO, OPB

PON

3. ura

II 96

42.

Andreja

Mežan

SLJ, TJA

TJA  7. b,  dif. 8. in 9. r, SLJ dif. 8, 9. r

PETEK

3. ura

I 105

43.

Ida Vidic

Klopčič 

FIZ,

MAT

FIZ 8.c, 9. a,c, MAT 7.a, dif. 8,9.r, ZVE, ISOP

TOREK

,4.ura

II 94

44.

Silva Bohinc

MAT, FIZ

MAT 7. c, dif. 8.r, FIZ 8.a,b,

OPB

PONE

3. ura

kabinet 109

45.

Dijana Milinković

MAT, FIZ

MAT 6. c, dif. 8.r, FIZ 9.b, OPB

PETEK

2. ura

K 20

46.

Jože Račič 

GEO

GEO 6., 7., 8. in 9. r, TVZ

TOREK 

2. ura

II 95

47.

Tjaša Kampos

KEM, BIO

KEM 8. r, 9. r, BIO 9. r, KEŽ, POK

SREDA

,2. ura

P 115

48.

Anja Novak

GOS

Vodja prehrane, GOS, SPH,OPB

TOR,

 4. ura

P 119

49.

Bojan Bokalič

ŠPO

ŠPO 5.a, 6.a,b, 7.a,b, 8.a,

9.b,c, ŠSP, IŠP

PONE

3. ura

kab. šport

50.

Gorazd Klep

GUM

 

GUM 6., 7., 8. in 9. r, pevski zbori

SREDA

3.ura

zbornica

51.

Petra Kastelic Hambisa

IP

ŠI 1,2

po

dogov.

 

52.

Mojca Kržič

RAČ, MAT

RAČ 55 %, MAT dif 8.,9. r,

SREDA

3. ura

kab mat

53.

Bojana Vodnjov

SOC. PED

DSP, ISOP, DKE

po dogov.

I 61

54.

Nataša Vanček 

SPEC.

P

DSP, ISOP

po

dogov.

kabinet 63

55.

Ana Turšič

SPEC.

P

DSP, ISOP

po dogov.

P 135

56.

Nataša Fabjančič

SVET. D

ISOP, DSP, ŠOLSKI PSIHOLOG

TOREK

7.30

pisarna 68

57.

Maša Mlinarič

SVET. D

ISOP, DSP, ŠOLSKI PEDAGOG

PON

 7.30

pisarna 67

58.

Štefka Zore

KNJ

KNJIŽNIČARKA

po dogov

knjižnica

59.

Karlina Strehar

POM. RAVN.

POM. RAVNATELJICE, ISOP, FVZ

PON

 1. ura

pisarna 64

60.

Petra Korošec

RAVN

RAVNATELJICA

PON

7.30

pisarna 69

 

 

Legenda/prostori: I, II – nadstropje, P – pritličje, K – klet, U – uprava, kab. – kabinet, knj. – knjižnica, rač. – računalnici

 

Opomba: Dopoldanska govorilna ura traja 45 minut in se izvaja v istem tednu kot popoldanske govorilne ure. Preverite, če je učitelj prost oziroma prisoten v šoli (lahko je razporejen za nadomeščanje, ali odsoten). 

 

V mesecu, ko so roditeljski sestanki razvrščeni skozi cel teden, se starši učencev na predmetni stopnji za govorilne ure individualno dogovarjajo s posameznim učiteljem