Novost pri prevzemu kosil

Spoštovani starši,

Naslednji teden uvajamo novost pri prevzemu kosil za vse učence od 6. do 9. razreda, ki so prijavljeni na kosilo.

Kosilo bo možno prevzeti le z obeskom s čipom, ki ga bo učenec pred prevzemom kosila poskeniral na začetku delilnega pulta. Učenci bodo svoje oštevilčene obeske prejeli na razrednih urah pri svojih razrednikih, takrat bodo tudi seznanjeni s točnim datumom začetka. Za obesek bomo pri januarski položnici obračunali kavcijo v višini 5 EUR. Kavcijo bomo vrnili konec šolskega leta, ko bo učenec vrnil obesek, oz. prej, če se bo učenec odjavil od kosila in obeska ne bo več potreboval.

V primeru, da učenec pozabi ali izgubi obesek, lahko tisti dan kosilo prevzame s posebnim bonom, ki mu ga izdamo v tajništvu ali knjigovodstvu, bon pa mora izročiti kuharju ob prevzemu kosila. Učenec kosila ne more prevzeti brez delujočega obeska ali bona, izdanega s strani šole. Izjem ni. Če učenec obeska ne najde (pride po bon 5x zaporedoma), mu izdamo nov obesek in se mu ponovno obračuna kavcija. Vse morebitne težave z obeskom lahko učenec reši v tajništvu ali knjigovodstvu.

Obesek ima obroček, s katerim ga lahko učenec pripne na svoj obstoječi komplet ključev ali ovratni trak s karabinom.

Prijave in odjave od obrokov še naprej potekajo kot do sedaj.

Za vsa vprašanja smo vam na voljo na 01 7298 303 (od 8h do 12h) ali sasa.kotolenko-kovac@guest.arnes.si.

Lep pozdrav,

Saša Kotolenko Kovač