ZAHVALA Adijo šola

Spoštovani starši, ostali sorodniki in prijatelji!

Učenci in zaposleni OŠ Venclja Perka Domžale se vam zahvaljujemo, ker ste s svojo prisotnostjo in prijaznim sodelovanjem pomagali polepšati naše druženje na zaključni prireditvi Adijo šola v četrtek, 19. 6. 2014.

Občutek, da se dobro počutite, da navezujete stike tako z ostalimi starši kot tudi z učitelji ter da smo naredili nekaj dobrega, je bil zelo dober. S svojo udeležbo ter nakupom žetonov ste prispevali v šolski sklad, ki je namenjen nadstandardnemu programu ter otrokom, ki so potrebni naše pomoči, da lahko bolj brezskrbno sodelujejo v naših dodatnih programih. Zbrali smo 2.356,90€, od katerih bo potrebno odšteti še stroške dokupa hrane, ozvočenja ter materiala za delavnice. Večji delež hrane, pijače in sadja je bil podarjeno s strani naših dobaviteljev, staršev in prostovoljcev. Zahvala vsem društvom, ki so sodelovali, staršem za izvedbo delavnic, g. Pivarju iz domžalec.si za snemanje, ekipi za ozvočenje ter povezovalcu g. Pečniku.

Brez odličnega upravnega odbora šolskega sklada pa tega prav zagotovo ne bi zmogli. Iskrena hvala tudi njim.

Dokazali smo, da znamo stopiti skupaj in prijetno popestriti vzgojno-izobraževalni proces.

Skupaj zmoremo več!

Petra Korošec, ravnateljica