PRVI ŠOLSKI DAN - 2. 9. 2024

POZDRAV UČENCEM IN STARŠEM OB ZAČETKU ŠOLSKEGA LETA

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Počitnice se iztekajo, približuje se 1. september. Ponovno se bodo odprla šolska vrata. Začetek šolskega leta je priložnost, da uresničite svoje načrte, cilje ter sledite svojim sanjam. Z veseljem vas pričakujemo!

Šolsko leto bomo začeli v ponedeljek, 2. 9. 2024.

OBVESTILO ZA UČENCE 1. RAZREDA

O sprejemu v šolo ste prejeli vabilo po navadni pošti v mesecu avgustu.

Vabljeni na sprejem, ki bo potekal ob 10. uri v šolski telovadnici. Na igrišču pred šolo vas bodo pričakale vaše učiteljice.

OBVESTILO ZA UČENCE OD 2. DO 9. RAZREDA

Učenci imate zbor po naslednjem razporedu:

-          2. IN 3. RAZRED - zbor na rokometnem igrišču ob 8.10

-          4. IN 5. RAZRED - zbor na rokometnem igrišču ob 8.20

-          6. RAZRED - zbor na košarkarskem igrišču ob 8.15

-        7. RAZRED - odhod na naravoslovni tabor ob 8.30

-          8. IN 9. RAZRED - zbor na košarkarskem igrišču ob 8.25

Učence od 2. do 9. razreda učitelji pričakajo pred šolo ob zgoraj določeni uri. Učenci se prvi dan ne preobuvajo.

POUK: Učenci od 2. do 9. razreda bodo imeli pouk po urniku v matičnih učilnicah (od 1. do 5. šolske ure -> glej eAsistent), nato bo za prijavljene učence podaljšano bivanje (OPB).

POTREBŠČINE: S seboj prinesite torbo, beležko, peresnico in potrebščine za pouk.

PREHRANA: Malica bo pripravljena za vse učence. Kosilo bodo dobili le predhodno prijavljeni učenci ter učenci, ki bodo že prvi dan v podaljšanem bivanju. Redna kosila za vse abonente bodo od 3. 9. 2024 dalje.

JUTRANJE VARSTVO: Za učence 1. r, 2. r in 3. r bo potekalo od torka 3. 9. 2024 dalje. Če imate možnost organizirati varstvo doma, vas prosimo, da otrok ne pripeljete v jutranje varstvo in ne puščate v OPB dlje, kot je to nujno potrebno.

PODALJŠANO BIVANJE:  V podaljšanem bivanju bodo le prijavljeni učenci (april, maj 2024). Učitelji vas bodo z dopisom spomnili na ure odhodov domov, ki ste jih zapisali spomladi ob prijavi. Teh se morate striktno držati, saj le tako lahko zagotovimo čim manj mešanja skupin. Ponovno naprošamo, da učenci ne ostajajo dlje v OPB, kot ste zapisali v prijavi, saj vas bodo tisti otroci, ki odhajajo domov v vašem spremstvu, čakali pri izhodu šole ob točno določeni uri.

PREVOZI: Prvi dan bo prevoz za učence od 2. - 9. r v šolo iz Depale vasi in Štude po običajnem voznem redu, iz šole domov pa ta dan izjemoma ob 13.00.

Naj bo prvi šolski dan vsem v spodbudo, veselje in nov začetek.

mag. Maša Mlinarič, ravnateljica