Koncert za Marino

Spoštovani obiskovalci naše spletne strani.

Starši in učenci naše šole ste že seznanjeni, da pri nas poteka dobrodelna akcija zbiranja zamaškov. Zbrana sredstva bomo namenili naši učiteljici Marini Cencelj za nakup nožne proteze.

Marina Cencelj ni samo dobra učiteljica, temveč tudi dobra športnica. Je članica republiške ekipe v sedeči odbojki. Našo državo zastopa na vseh večjih mednarodnih turnirjih v odbojki. Sodelovala pa je že na treh paraolimpijskih igrah in sicer v Pekingu, Atenah in Londonu. Sedaj pa se pripravlja za OI v Braziliji.

Ker je nakup kvalitetne nožne proteze zelo velik zalogaj, vas vabimo tudi na dobrodelni koncert, ki ga bodo priredili v Kulturnem domu v Motniku v Tuhinjski dolini in katerega vabilo vam posredujemo.

Povezava na vabilo.

Kolektiv OŠ Venclja Perka