OBVESTILO O PREOBLIKOVANJU ODDELKOV 6. RAZREDA

Zaradi povečanega števila učencev smo morali v skladu s spremenjenim normativom (Pravilnik o normativih in standardih za izvajanje programa OŠ, URL RS št. 57/07…..), preoblikovati oddelke lanskega 5. razreda, iz treh v štiri paralelke.

Zavedamo se, da je informacija neprijetna že zaradi preteklih menjav oddelkov na podlagi spreminjajočega se števila učencev. Vas starše, vljudno naprošamo, da informacijo na sprejemljiv način predstavite otrokom.

Pri razporejanju učencev v oddelke smo upoštevali predhodne razporeditve v 4 paralelke, (stanje iz 4. razreda) na podlagi strokovnih kriterijev ter uravnoteženih možnosti za učenje, delo in medsebojno sodelovanje.

Ob tej priložnosti se vam opravičujemo za pozno obvestilo, vendar so prešolanja in selitve učencev potekala v času poletnih počitnic. V kolikor bo prišlo še do kakšne selitve oz. do spremembe vas bomo takoj o tem obvestili. V prihodnjih dneh bomo postorili še vse, kar je potrebno za uspešen in prijeten začetek pouka.

Starši šestošolcev boste informacijo o razporeditvi vašega otroka v oddelek prejeli na mail oziroma preko eAsistenta.

Razpored razrednikov bo naknadno objavljen na šolski spletni strani.

Vljudno vas prosimo, da spremljate dnevna obvestila na šolski spletni strani o informacijah za prvi šolski dan.