PROŠNJA ZA SODELOVANJE PRI NOVOLETNEM SEJMARJENJU

Spoštovani ! Tako kot že kar nekaj let, bomo tudi letos organizirali novoletno sejmarjenje in sicer 25. in 26. novembra. Celoten izkupiček sejmarjenja bo namenjen šolskemu skladu.

Pri tem vas vabimo k sodelovanju.

Radi bi, da nam pomagate pri izvedbi SREČELOVA, ki nam vsako leto zelo dobro uspe in pripomore k povečanju sredstev v šolskem skladu.

Za srečelov potrebujemo dobitke, propagandi in reklamni material in podobno, vse kar bi lahko zapakirali v vrečke in ponudili kot dobitek.

Hkrati vas, spoštovani starši, vabimo tudi k sodelovanju pri PEKI PIŠKOTOV, ki jih ponudimo na šolskem sejmarjenju in so vsako leto velik hit. Škatle za piškote bo prispevala šola, vaši otroci jih bodo prinesli domov, če boste tako želeli, potem pa polne vrnili nazaj.

Razredniki vas bodo o načinu še obvestili.

Veseli bomo vašega sodelovanja. Hvala in prijazen pozdrav.

Ravnateljica                                                                          Upravni odbor šolskega sklada

Petra Korošec                                                                                               Bojana Vodnjov