Pomladni sejem - ZAHVALA

Spoštovani starši in sodelavci, dragi učenci in ostali gostje na sejmarjenju

Pomlad nas vsakodnevno razveseljuje z lepim vremenom in toplimi sončnimi žarki in vreme nam je bilo naklonjeno tudi včeraj, 13. 4. 2022, ko smo speljali pomladni sejem.

Malo pred 16. uro so bile na igrišču pred šolo postavljene stojnice s prečudovitimi izdelki, ki so jih učenci ob podpori učiteljev izdelali na tehniškem dnevu, v podaljšanem bivanju ali pa doma v družbi prijateljev. Stojnico z osvežilno limonado so pripravili kar starši sami.

Kmalu za tem pa so prihajali starši in drugi sorodniki učencev, zaposleni, naši bivši učenci, pa tudi nekaj upokojenih delavcev šole. Prijetno druženje je potekalo še dolgo zatem, ko so bile stojnice že popolnoma prazne. Namreč izdelki so bili tako vabljivi, da si je marsikdo želel, da mu krasijo dom. V zameno zanje smo prejeli prostovoljne prispevke, ki bodo namenjeni šolskemu skladu. Sredstva za material je prispevala šola.

Višina prispevkov že sedaj presega 4.000 €, nekaj donacij pričakujemo še te dni. Zato vam bomo točno številko posredovali naknadno.

FOTOGALERIJA

Iskreno se Vam zahvaljujem, saj nam brez vaše pomoči, dobre volje in prijetnega druženja, to ne bi uspelo.

Ravnateljica: Petra Korošec