1. obvestilo, 27.8.2013

Drage učenke in učenci!

Minile so brezskrbne počitnice in pred nami je novo šolsko leto, polno pričakovanj izzivov in dogodivščin.

Naša skupna vizija pravi: »Skupaj gradimo šolo, v kateri spoznavamo sebe in svet, stopamo po svoji poti, se dobro razumemo med seboj, čeprav različni, pa vendar povezani.«

Zdaj so novi začetki, nove možnosti za sklepanje prijateljstev, doseganje ciljev, pridobivanje novih izkušenj. Upam, da boste vsak dan naredili kaj dobrega zase in za druge.

Naše vrednote ZNANJE, ODGOVORNOST, POSAMEZNIK IN SKUPNOST postajajo iz dneva v dan bolj pomembne. Kako bo človek brez znanja, kritičnega mišljenja, ustvarjalnosti ter odgovornosti do sebe in drugih plul po razburkanih vodah? Kako bo osamljen in nesamozavesten sam stopal po poteh polnih preprek in ovir?

Zato bomo stopili skupaj ter drug z drugim gradili naš vsakdan, pridobivali vseživljenjska znanja, iskali rešitve, premagovali ovire ter skupaj harmonično živeli.

Želim vam uspešno šolsko leto.

Nova ravnateljica: Petra Korošec