Vzpenjamo se CIK CAK.

ID - GREMO V HRIBE

Naš januarski izlet nas je vodil na Pohorje. Z avtobusom smo se odpeljali do naselja Mislinja, kjer smo po zajtrku začeli s hojo. Po snegu smo se povzpeli na pobočje Pohorja. Zaradi snega smo hodili počasi, tako da se nismo povzpeli na Črni vrh, kot je bilo prvotno načrtovano, temveč smo pod njim nadaljevali s hojo proti Kopam. Učenci iz višjih razredih so hodili spredaj in mlajšim delali gaz v snegu, na koncu pa so tudi pomagali prvošolcem nositi nahrbtnike. Na Kope smo utrujeni, s počitki vred, prispeli po skoraj sedmih urah. Pot sama ni bila zahtevna, je bila pa dolga, zato nam je zmanjkalo časa za vragolije na snegu, za kar bo pa dovolj časa na sankaškem izletu naslednji mesec. V avtobusu so se preoblekli in še do konca pojedli, kar so imeli v nahrbtniku. V Domžale smo se vrnili z manjšo zamudo.

Vrata v pravljični gozd.
Pravljični gozd.