Zdrav življenjski slog - obvestilo

30.8.2016

Spoštovani!

Z veseljem vas obveščamo, da je Akademija za gibanje Migimal pridobila sredstva za  izvajanje projekta Zdrav življenjski slog v šolskem letu 2016/17. Program se bo izvajal od 1. do 5. razreda, 2 x tedensko.

Prijavite se preko spletne prijavnice na naslovu: http://migimal.si/p-zdrav-zivljenjski-slog.

…ali kasneje, s pisno prijavnico, ki jo dobite na roditeljskem sestanku ali na uri vadbe Zdrav življenjski slog.

O urniku vas obvestimo preko spleta in razrednikov, takoj ko ga uskladimo s šolskimi obveznostmi.

Potekal bo od septembra, v času podaljšanega bivanja med 12.00 in 16.30 uro. Vsak učenec ima na voljo dve uri tedensko. Predvidene so tudi nekatere sobote in počitnice, o katerih boste obveščeni naknadno.

Izvajali bomo naslednje vsebine: atletika, gimnastika, trampolin, plavanje, rolanje, hokej na rolerjih, drsanje, karate, tenis, igre z žogo - mali nogomet in košarka...

Projekt bo izvajal profesor športne vzgoje Domen Jarc. Za  kakršnakoli vprašanja lahko pišete na spletni naslov: migimalzzsvp@gmail.com.

Program je brezplačen. Financira se iz sredstev Evropskega socialnega sklada in Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

Namen programa Zdrav življenjski slog je navajanje otrok v starosti od 6 do 15 leta na zdrav življenjski slog s pomočjo dodatne športne aktivnosti.

Program Zdrav življenjski slog dokazano predstavlja izredno učinkovito, predvsem pa delujočo sistemsko rešitev pri zagotavljanju dodatnih ur športne aktivnosti vsej zainteresirani osnovnošolski populaciji.

Program se bo izvajal na šoli in njeni okolici. Zasnovan je tako, da se otroci seznanijo s čim večjim številom športov.

Migimal – akademija za gibanje