KONTAKT:

OSNOVNA ŠOLA VENCLJA PERKA
Ljubljanska 58 a, 1230 Domžale

DŠ: SI16670884
e-mail: os.vp-domzale@guest.arnes.si
tel.: 729 8 300 , 729 8 301
fax: 729 8 320

Govorilne ure

ZA DOPOLDANSKE GOVORILNE URE, PROSTORI

 

 

št.

strokovni delavec

odd., predm.

poučuje, opravlja

Dop. GU

termin

Pop. GU

PROSTOR

1.

Petra Križnar

1. a

vse predmete, dop, dod, OPB

pon,

11.55

P 47

2.  

Ana Hočevar

 

druga strokovna delavka, OPB

pon,

11.55

P 47

3.

Lidija Blažej

1. b

vse predmete, dop, dod, OPB

pon,

11.55

P 46

4. 

Boža Emeršič

1. a,b

vzgojiteljica pri pouku, JV, OPB

pon,

11.55

P 46

5.

Marija Petarka

1. c

vse predmete,dop, dod

pon,

11.55

P 45

6. 

Janja Vidic

1. c

vzgojiteljica pri pouku, JV

pon,

11.05

P 45

7. 

Alenka Živic

2 .a

vse predmete razen TJA,dop, dod,JV

sre,

11.05

I 52

8.

Alenka Ogorevc

2. b

vse predmete razen TJA, dop, dod

sre,

10.15

I 55

9. 

Ingrid Kralj

2. c

vse predmete, razen TJA, dop, dod

sre,

9.10

P 48

10.

Mojca Gregorič

3. a

vse predmete, razen TJA, dop, dod

pon,

9.10

I 54

11.

Tjaša Drofenik

3. b

vse predmete, razen TJA, dop, dod

pon,

11.05

I 53

12. 

Breda Stanič

3. c

vse predmete, razen TJA, dop, dod

tor,

12.45

II 76

13.

Ana Ložar

TJA 1.tril.

TJA, OPB

tor,

11.05

 

14.

Katja Erban

4. a

vse predmete, razen TJA, dop, dod

čet,

11.05

II 77

15.

Bojana Dorič

4. b

vse predmete, razen TJA in ŠPO, dop, dod

pon,

11.05

II 79

16. 

Monika Čebulj

4. c

vse predmete, razen TJA, dop, dod

čet,

10.15

II 80

17. 

Marjeta Kragelj

5. a

vse predmete, razen TJA in ŠPO

dop, dod

pon,

9.10

II 98

18.

Andreja Gorjup

5. b

vse predmete, razen TJA in ŠPO

dop, dod, OPB

pon,

9.10

II 84

19.

Martina Lesjak

opb 1

OPB

pet,

12.40

kabinet pri

OPB 1

20. 

Lea Tori

opb 2

OPB

tor,

11.05

kabinet pri

OPB 1

21. 

Darja Hristovski Kandušer

OPB 3

OPB

tor,

11.05

kabinet pri

OPB 1

22. 

Sara Arko/Šavrin

OPB

OPB

tor,

11.55

 zbornica

23. 

Urška Milovanović

opb

            OPB, DSP

čet,

12.40

 kotiček

24.

Slavko Švegelj

lab

 laborant 41%

/

/

25. 

Razni učitelji

opb

V oddelkih OPB poučuje več učiteljev, zato se za govorilne ure dogovarjajte s posameznim učiteljem.

26. 

Tanja Povhe

6. a

TJA 5. r, 6.a,b, dif. 8. in 9.,

dop,dod, NI1

sre,

11.05

I 104

27.

Jože Račič

6. b

GEO 6., 7., 8. in 9. r,TVZ, dod

pon,

10.15

II 95

28.

Klemen Stepišnik

6. c

ZGO 6. r, 7. r, 8.a,c in 9. r

DKE 7. r, VE1, OPK1

tor,

11.55

II 91

29. 

Jože Koritnik

7. a

SLJ 6. a, 7. a, dif. 8. in 9. R, ŠHO, dop, dod OPB

sre,

10.15

II 96

30. 

Tomaž Stanovnik

7. b

TJA 6. c, 7.b,  dif. 8. in 9. r, 4.r

dop, dod, OPB

sre,

9.15

II 85

31. 

Polona Seničar

7. c

MAT 6.b, 7.c, dif 9. r, dop, dod,

TIT 6. r, 7.b, c, 8. a,c, NTE

pon,

12.45

K 36

32.

Primož Parkelj

8. a

ŠPO 5. a,  6. a,b,

8. r,  9. a,c, ŠSP

čet,

11.55

II 98

33.

Nataša Vrhovnik Jerič

8. b

SLJ 6. b, 7. b, dif. 8. in 9. r,

ZGO 8.b, dop, dod, GKL, ŠNO

sre,

10.05

II 87

34.

Petra Paradiž

8. c

MAT 7. a,b,  dif. 8.r, TIT 6. a,b, 7.a,c, 8. b,c, OGL, NTE, dop,dod

sre,

9.10

K 33

35. 

Bojan Bokalič

9. a

ŠPO 4. b, 5. b, 6. a,c,  7.r,

9.a,b, ŠZZ, IŠPn,

tor,

9.10

I 157

36. 

Meta Pirnat Radović

9. b

ŠPO 6. b,c, 7. r, 8. r, 9. b,c, IŠP, ŠZZ, ŠSP, OPB

pon, 11.05

II 84

37.

Robert Osolnik

9 .c

RAČ 35%, MAT 6. a, dif. 8. in 9.r, RVT, ROM, MME

pet,

8.30

I 108

38. 

Marjana Čebulj Hočevar

NAR,BIO,

GOS

NAR 6., 7. r,  BIO 8.r,

GOS 6. a,b

čet,

11.05

kab.119

39. 

Tina Preglau Ostrožnik

SLJ, TJA

TJA dif. 8. in 9. r, dop, dod

SLJ 6. c , 7.c, dif. 8. in 9. r,

tor,

10.15

II 97

40. 

Vanja Repič

LUM

LUM 6., 7., 8. in 9. r,

NUM, LS1,OPB

pet,

10.15

II 92

41.

Ida Vidic Klopčič (30)

FIZ, MAT

FIZ 8. in 9. r, MAT dif. 8. in 9. r,  dop, dod, DIP, ISOP

sre,

9.10

I 109

42. 

Andreja Mežan

SLJ, TJA

TJA  7. a, c, dif. 8. in 9. r,

SLJ dif. 9. r, dop, dod

sre,

11.05

I 105

43. 

Nina Arh

NEM, SLJ, OPB

NI 2, nip N2N 4.,5.,6. r

SLJ dif. 8.r,  OPB

sre,

10.15

I 60

knjižnica

44.

Marina Cencelj

maT

MAT  dif. 8. in 9. r, dop, dod

DSP

sre,

9.10

I 109 kab.

 

45. 

Tjaša Kampos

KEM, BIO

KEM 8. r, 9. r, BIO 9. r

KEŽ, ISOP

sre,

10.15

 P 115

46. 

Jelka Lesar

org.p.

gos,opb

Vodja prehrane 50%, GOS 6. r, SPH, OPB

pon,

10.15

P 119 kab.

 

47. 

Gorazd Klep

gum, OPB

GUM 6., 7., 8. in 9. r,

pevski zbori, OPB

čet,

9.10

I 157

48.

Bojana Vodnjov

DSP, DKE,IP

DSP, DKE 8 .r,FIJ, ISOP, OPB

tor,

10.15

I 61

49. 

Dragica Marinko

IP

FI 3

Po dogovoru

50. 

Mojca Ekart

IP

ŠI 3

Po dogovoru

51.

Nataša Vanček 75%

dsp

DSP

tor,

12.45

kabinet 63

52. 

Ivanka B. Petelin

DSP

DSP

tor,

11.55

P 135

53.

Nataša Fabjančič

isop, svet.d.

isop, šolski psiholog 

tor,

7.30

pisarna 68

54.

Maša Mlinarič

 dsp, rač, svet.d.

dsp, rač, šolski pedagog

pon,

7.30

pisarna 67

55. 

Štefka Zore

knj

knjižničarka

tor,

 8.20

I 60

knjižnica

56.  

Karlina Strehar

pom.r.,

mat, DSP

pom. ravnateljice,

MAT 6. c, dsp

pon,

8.20

pisarna 64

57.   

Petra Korošec

ravn.

ravnateljica

pon,

7.00

Po dogovoru

pisarna 69

   

Opomba: Dopoldanska govorilna ura traja 45 minut in se izvaja v istem tednu kot popoldanske govorilne ure. Prosimo, da prej preverite, če je učitelj res prost oziroma prisoten v šoli (po potrebi je lahko razporejen za nadomeščanje, lahko je odsoten).

 

V mesecu, ko so roditeljski sestanki razvrščeni skozi cel teden, se starši učencev na predmetni stopnji za govorilne ure individualno dogovarjajo s posameznim učiteljem.

 

Legenda/prostori: I, II – nadstropje, P – pritličje, K – klet, U – uprava,

                               kab. – kabinet, knj. – knjižnica, rač. – računalnica