Donacije

PROŠNJA ZA DONATORSTVO

Spoštovani !

Na naši šoli že vrsto let deluje Šolski sklad, ki je bil ustanovljen za pridobivanje sredstev iz različnih virov z namenom financiranja šolskih dejavnosti ter nakup opreme in učnih pripomočkov, ki se ne financirajo iz javnih sredstev ter za pomoč socialno šibkejšim učencem pri plačilu stroškov šolskih dejavnosti (šola v naravi, tabori in druge oblike vzgojno izobraževalnega dela).

Na vas se obračamo s prošnjo za kakršnekoli oblike donatorstva, ki bi pripomogle k povečanju sredstev v šolskem skladu.

Veseli bomo vseh propagandnih materialov, ki jih lahko uporabimo kot dobitke za srečelov, ki ga vsako leto organiziramo v času novoletnih prireditev.

Dobrodošla so seveda tudi finančna donatorstva, ki jih namenimo plačilu položnic za socialno šibkejše učence.

Ob vsakodnevnem izvajanju pouka pa bomo veseli tudi raznih vrst papirja, plakatov in drugih podobnih pripomočkov.

POLOŽNICA (nakazilo za šolski sklad)

Veseli bomo vašega sodelovanja. Hvala in prijazen pozdrav.

Ravnateljica                                                                                 Upravni odbor šolskega sklada

mag. Maša Mlinarič                                                                         za Bojana Vodnjov