NAVODILO ZA UČENCE PREDMETNE STOPNJE (od 6. do 9. razreda)

Kako bo potekal pouk na daljavo?

Dragi učenci!

Ravnateljica šole vas obveščam, da zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni SARS – CoV-2, na podlagi sklepa vlade RS  in odredbe MIZŠ, OŠ Venclja Perka od ponedeljka, 19. 10. 2020, do nadaljnjega  za učence od 6. do 9. razreda zapira svoja vrata.

Da pa ne boste ostali brez pouka, vas obveščamo, da bomo organizirali izvajanje pouka na daljavo.

KAKO?

• V naslednjih dneh boste preko ŠOLSKE SPLETNE STRANI dostopali do spletnih učilnic in dalje do učnega gradiva.
  • Vsak dan bo objavljen prilagojen URNIK za šolski dan.
  • Ob kliku na urnik svojega razreda se vam bo odprla povezava do šolske spletne učilnice.
  • Potrebuješ: svoje uporabniško ime in geslo ter ključ za dostop do spletne učilnice za določen predmet (to si dobil že v šoli!).
  • Če izgubiš »ključ« za spletno učilnico se obrni na učitelja predmeta.
  • Če pozabiš uporabniško ime ali geslo piši na naslov: robert.osolnik@guest.arnes.si
  • Spletno učilnico si lahko naložiš tudi na svoj telefon (Glej navodila: https://podpora.sio.si/wp-content/uploads/sites/7/2016/09/Navodila-za-Moodle-Mobile-namestitev-in-prva-prijava.pdf)

Priporočamo vam, da delo za šolo opravljajte po navodilih, čim bolj samostojno in odgovorno.

Ostanite zdravi, aktivni, radovedni in vedoželjni.

Kmalu nasvidenje!

Ravnateljica :