2. Pokaži, kaj znaš - ALEKSOV LEGO izziv

Čas je za ALEKSA in transformerje!

Aleks vas vabi, da za nekaj minut odložite delo, zaprete zvezke in učbenike in se zakadite v škatlo z LEGO kockami! Aleks hodi v 2. razred OŠ Venclja Perka. Že od majhnega ga zanima veliko stvari: od risanja, ustvarjanja v kuhinji skupaj z mamico, igranja družabnih iger do reševanja številčnih križank. Največje veselje pa mu prinašajo LEGO kocke. Zelo rad sestavlja LEGO sete, še raje pa lastne kreacije. V igri vlog se rad poveže z različnimi stripovskimi karakterji, katerim sestavi kakšno novo orodje. Prav tako rad sestavlja različna vozila in robote. Aleks si je za »2. Pokaži, kaj znaš – za dober namen« zaželel predstaviti se s sestavljanjem svojih prvih LEGO transformerjev. Ker kock poimensko še ne pozna toliko, se jih je v videu potrudil poimenovati po svojih najboljših močeh. »Ko bom velik, si želim postati LEGO oblikovalec in imeti svoj YouTube kanal,« pravi naš Aleks. Držimo pesti, da ti bo uspelo, Aleks! Zdaj pa brž po kocke in gremo sestavljat!

Ekipa 2PKZDN

Več o dobrodelni šolski prireditvi “2. Pokaži, kaj znaš - za dober namen!”: Učenci in učitelji OŠ Venclja Perka iz Domžal smo skupaj s starši tudi letos pripravili dobrodelno prireditev, tokrat z željo pomagati pri odpravljanju posledic pandemije. Zaradi trenutnih razmer letošnja prireditev poteka preko Facebook strani, na kateri vsak dan objavimo nov video. Pokazati želimo tudi, da kljub trenutnim negotovim razmeram in izolaciji življenje teče dalje, da so na dnevnem urniku tudi igranje, ustvarjanje, šport, smeh. Želimo razveseljevati ter pokazati in krepiti našo medsebojno povezanost. Hvala, ker nas spremljate!

Lahko nas podprete tudi vi – pošljite SMS z besedo PKZ5 na 1919. Hvala!