DODATNI KOTIČEK

Drage učenke in učenci.

Znašli smo se v situaciji, ki je nova tako za nas, učiteljice in učitelje kot za vas, ki se morate kar naenkrat sami organizirati in delati od doma… Verjetno se tudi vi na trenutke počutite kot v filmu, ki pa žal ni komedija.

Učiteljice DSP in svetovalni delavki veliko mislimo na svoje učenke in učence, ki delate za šolo od doma. In hkrati tudi na vse ostale.

Kako vam gre? Ali imate podporo, napredujete v spopadih z učno snovjo? Vas kaj skrbi? Česa ne zmorete?

Ko smo razmišljale, kako bi vam pomagale, smo se odločile, da naredimo kar

DODATNI KOTIČEK na šolski spletni strani.

Tam lahko vsi učenci poiščete in najdete materiale, ki vam bodo v pomoč pri samostojnem delu doma.

Pokukaj v svojo triado. Našel boš tudi nasvete in ideje, kako si pomagati pri učenju, kako se organizirati, kako se lotiti množice čustev, ki se ti te dni dogajajo in jih doživljaš. Pomagale ti bomo pri idejah, kaj še početi in kako preživljati dneve, ki so še pred nami.

Pobrskaj, zagotovo bo kaj zanimivega in uporabnega tudi zate.

Predvsem pa pazi nase, dobro delaj in poišči čas za stvari, ki jih imaš rad/a.

Amra     Bojana                Ivanka                 Maša     Maja     Nataša V.            Nataša F.           Urška