NAVODILO ZA UČENCE: Kako bo potekal pouk na daljavo?

Dragi učenci!

Ravnateljica šole vas obveščam, da zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19, na podlagi sklepa vlade RS  in odredbe ministra, OŠ Venclja Perka od ponedeljka, 16. 3. 2020, do nadaljnega  za učence zapira svoja vrata.

Da pa ne boste ostali brez pouka, vas obveščamo, da bomo organizirali izvajanje pouka na daljavo.

KAKO?

• V naslednjih dneh boste do šolskega gradiva dostopali preko šolske spletne strani.
  • Vsak dan bo objavljeno učno gradivo za naslednji dan.
  • V objavi bo gradivo razporejeno po razredih in predmetih.
  • Poiščite svoj razred in predmete, kjer boste našli delovne liste in navodila za reševanje.
  • Priporočamo vam, da delo za šolo opravljajte po navodilih, čimbolj samostojno in odgovorno.

Napotki za zdravje

Da bomo širjenje virusa čimprej ustavili, je pomembno, da dosledno upoštevate navodila:

*zadržujte se doma in omejite stike z drugimi (samoosamitev tudi z vrstniki)

*dosledno upoštevate vsa navodila (higiena rok, higiena kašlja, varnostne razdalja, izogibanje vsem nenujnim kontaktom, zračenje prostorov…),

*poskrbite za gibanje na svežem zraku, a se izogibate kontaktov z drugimi (ne skupinske igre na igrišču…),

*sprotno preverjajte obvestila na spletni strani šole.

Ostanite zdravi, aktivni, radovedni in vedoželjni.

Kmalu nasvidenje!

Ravnateljica :