PRVI ŠOLSKI DAN

POZDRAV  UČENCEM IN STARŠEM OB ZAČETKU ŠOLSKEGA LETA

Dragi učenci in starši, počitnice se zaključujejo in v ponedeljek 2. 9. 2019 se začne novo šolsko leto. Zaposleni v šoli že nekaj dni pripravljamo vse potrebno, za prijeten in spodbuden začetek šolskega dela.

Do prvih roditeljskih sestankov bomo pripravili šolsko Publikacijo, kjer boste našli osnovne podatke. Veliko informacij lahko najdete tudi na spletni strani šole.

Gradbena dela bodo potekala tudi še v prvih tednih septembra, zato bodite zelo previdni in se izogibajte gradbišču.
V času poletnih počitnic smo pod okriljem Občine Domžale urejali vzhodni del dvorišča naše šole, v sodelovanju s šolskim skladom pa bomo v začetku septembra uredili tudi učilnico na prostem.

INFORMACIJE GLEDE PRVEGA ŠOLSKEGA DNE

PRVI RAZRED: V šolske prostore bodo prvič stopili prvošolci s starši, za katere pripravljamo poseben sprejem ob 10.00 uri v jedilnici. Program bo potekal približno do 11.30 ure, nato učenci skupaj s starši odidejo domov. Šolskih torbic ta dan še ne potrebujejo.

DRUGI DO DEVETI RAZRED: Učence od 2. do 9. razreda pričakujemo ob 8.20 uri pred šolo, kjer jih bodo razredničarke in razredniki sprejeli in pospremili do razreda.

• ZBOR: Učenci od 2. do 5. razreda se zberejo pred  šolskim vhodom za razredno stopnjo  in  počakajo na razrednike oz. sorazrednike,   učenci 6. do 9. razreda pa se zberejo pred vhodom za predmetno stopnjo, kjer jih tudi pričakajo razredniki oz. sorazredniki, nato skupaj odidejo v šolo.
  • POUK: Učenci od 2. do 5. razreda  bodo imeli 4 šolske ure (do 11.50), nato bo za prijavljene učence podaljšano bivanje (OPB).   Učenci od 6. do 9. razreda  bodo imeli 4 šolske ure (do 11.50) po prilagojenem  urniku, v matični učilnici.
  • POTREBŠČINE: Prvi šolski dan bo prirejen urnik, s seboj prinesite beležko, pisala in copate.
  • PREHRANA: Malica bo pripravljena za vse učence. Kosilo bodo dobili le učenci, ki bodo že prvi dan v podaljšanem bivanju in učenci, katere boste posebej prijavili. Prijave so možne preko telefona 729 8 300 oz. 041 651 095 do 28. 8. 2019 do 12 ure. Redna kosila za vse abonente bodo od 3. 9. 2019 dalje.
  • JUTRANJE VARSTVO: Za učence 1. r, 2. r in 3. r bo potekalo od torka, 3. 9. 2019 dalje.
  • PODALJŠANO BIVANJE:  V podaljšanem bivanju bodo le prijavljeni učenci (april 2019). Če podaljšanega bivanja prve dni ne bodo koristili, je potrebno pisno sporočilo staršev.
  • PREVOZI: Prvi dan prevoza za učence 1. r ni, ker pridejo v šolo s starši, za učence od 2. - 9. r je prevoz iz Depale vasi ob 8.00; povratek izpred šole ob 12.00. Stalni vozni red, ki bo veljal od torka, 3. 9. 2019 dalje, bodo prijavljeni učenci dobili prvi šolski dan.

Učencem želimo uspešen in srečen začetek šolskega leta. Bodite previdni na poti v šolo in nazaj domov.

Ravnateljica: Petra Korošec, mag

SEZNAM RAZREDNIKOV IN SORAZREDNIKOV:

RAZ.

RAZREDNIK