ŠPORTNI DAN ZA UČENCE IN UČENKE 8 RAZREDOV – Nove športne vsebine

Datum izvedbe: PONEDELJEK, 11. 3. 2019

Zbor pred šolo ob 8. 30 – odhod izpred šole ob 8. 35. Pred šolo se bomo vrnili okoli 12. 30 ure . Učenci dobijo šolsko malico.  Kosilo za abonente bo.

Vadba poteka od 9. 00 do 12. 00 ure v fitnes centru FIT-FIT v Domžalah.

Učenci se bodo seznanili z osnovami fitnes vadbe, bowlinga in skupinske vadbe (trampolini). Vadnina je 5 € (obračunano na položnici).

Drugi napotki in informacije: Učenci morajo s seboj prinesti športno opremo, čiste superge ali oprijete šolske copate, srednje veliko brisačo, rezervno majico in plastenko vode.

NEKAJ SKUPNIH NAVODIL:

• Učenci so na športnem dnevu dolžni poslušati in ubogati navodila učitelja  spremljevalca, saj jim le tako lahko zagotovimo varnost.
  • Izvedba športnega dne je opredeljena z učnim načrtom in je sestavni del šolskih obveznosti otrok, zato je udeležba za vse učence OBVEZNA. Učenci, ki se ne bodo udeležili športnega dne, naj razredniku prinesejo zdravniško opravičilo, saj bodo v nasprotnem primeru dolžni plačati nastale stroške.

Domžale, 8. 3. 2019                                                            Pripravil vodja:  Primož Parkelj