Šolski koledar 2019 in spominski zvezek

V okviru dobrodelnega projekta "Pokaži, kaj znaš - za dober namen!" je na naši šoli potekal tudi literarno-likovni natečaj "Šola, učitelji, sošolci - moji prijatelji".

Izbrana likovna dela in zapisi sodelujočih učencev krasijo šolski koledar za leto 2019 in spominski zvezek, ki sta na voljo v tajništvu šole v zameno za prostovoljne prispevke. Zbrana sredstva bodo namenjena za šolsko knjižnico in nagrajevanje učencev.

Stenski koledar za leto 2019 krasijo izdelki:

Lamije Musić,

Elvana Agića,

Dina Hairlahovića,

Lee Brojan,

Rebeke Zebec Vurušić,

Vite Rihtar,

Pie Zabret Verbole,

Leie Trojanšek,

Adina Koraća,

Enedina Bečića,

Aiše Adrović,
Lane Kajbič,

Teodore Tošić,

Mile Čikić in

Leni Ficko.

Spominski zvezek "Pokaži, kaj znaš - za dober namen!" pa krasijo risba Vanje Rihtar in misli Aneja Špeharja, Jakoba Pečnika, Lare Kos, Maksa Goloba, Saše Knežića, Stele Brulc, Neže Bečan, Alje Zupanc, Aljaža Šturma, Anje Zorić in Lamije Musić.

Na povezavi si lahko ogledate fotografije Eve Žurbi.  Povezava na občinski Facebook profil.

Vabljeni, da se oglasite po svoj izvod!

ekipa "Pokaži, kaj znaš - za dober namen!"