Prvi šolski dnevi za prvošolčke

V ČETRTEK 1. 9. 2011 JE 54 OTROK PRVIČ SEDLO V ŠOLSKE KLOPI. GLEDALIŠKA PREDSTAVA »CIRKUS« JE RAZVESELILA IN SPROSTILA TAKO OTROKE, KOT TUDI NJIHOVE STARŠE.
V RAZREDIH SO JIH ČAKALE TORTICE, SOK IN SADJE, V 1. A PA JE PRIŠEL TUDI BELI MEDO Z RADIA HIT, KI NAS JE POUČIL O VARNOSTI NA POTI V ŠOLO.
PRVI DNEVI SO ZELO HITRO MINEVALI IN PRAV KMALU SMO SE ODPRAVILI NA NARAVOSLOVNI DAN V SADOVNJAK. UGRIZNILI SMO V VELIKO, ZDRAVO JABOLKO TER IZVEDELI VELIKO NOVEGA
V ZADNJEM TEDNU SEPTEMBRA STA NAS OBISKALA POLICISTA IZ POLICIJSKE POSTAJE DOMŽALE. TA DAN SMO NAMENILI NAŠI VARNOSTI V PROMETU.
POUDARILA STA POMEN RUMENIH RUTK, PRAVILNEGA PARKIRANJA NA ŠOLSKEM DVORIŠČU, NAUČILA PA STA NAS TUDI PREČKATI CESTO TER POIMENOVATI PROMETNE ZNAKE.
DAN SMO ZAKLJUČILI Z VARNO IGRO NA IGRALIH.