NAGOVOR UČENCEM IN STARŠEM OB ZAČETKU ŠOLSKEGA LETA

Pozdravljeni učenci in učenke, starši in vsi zaposleni v šoli!

Bliža se zaključek poletnih počitnic in že smo preizkusili, če šolski zvonec še dela. Z veseljem vas bomo v petek, 1. 9. 2017 sprejeli v našo, s toplo odejo odeto, šolo. Petek bo dan namenjen pogovoru, obujanju prijetnih poletnih doživetij ter spoznavanju novih prijateljev in učiteljev.

Veliko pomembnih informacij boste tekom leta našli na spletni strani šole.

V času poletnih počitnic smo pod okriljem Občine Domžale izpeljali energetsko sanacijo fasade in obeh vhodov. Imamo izolirano streho telovadnice ter nove luči, prenovljeno kuhinjo, nekaj sprememb glede učilnic, s katerimi se boste seznanili v prvih šolskih dneh.

V novem šolskem letu si želim, da bi v šoli skupaj z vami ustvarili prijetno in vzpodbudno okolje, kamor se boste radi vračali in v katerem boste pridobivali koristno znanje in izkušnje.

V prihodnjih dneh boste na spletni strani dobili še ostale informacije glede začetka novega šolskega leta.

Ravnateljica Petra Korošec, mag.