OBVESTILO – energetska prenova OŠ Venclja Perka

V sredo, 1. 3. 2017, bo izvajalec začel dela za izvedbo energetske prenove OŠ Venclja Perka (fasada celotnega objekta in telovadnice, sanacija strehe in obeh vhodov). Investitor je Občina Domžale, izvajalec bo podjetje ZIR d.o.o Ljubljana.

Prenova bo potekala v 4 fazah, najprej telovadnica, sledi osrednji del šole na V strani z vhodoma, nato razredna stopnja in zadnja faza Z del šole.

Trudili se bomo, da bodo večino hrupnih del izvajali po 13.30 uri ter ob koncu tedna.

Potrebno se bo držati nekaterih varnostnih ukrepov in navodil:

Prometna varnost: Novo parkirišče na S delu šole bo namenjeno gradbincem za gradbeno bazo.

Na šolskem dvorišču bodo občasno prisotna vozila, ki bodo potrebna za izvajanje del. Predvidevam, da bo dovoz do gradbene baze s Prešernove ceste na Roško do S dela šole, občasno bo lahko uporabljen tudi dovoz na J strani.

Prosim, da z vozili ne ovirate dostopov. Predlagamo, da otroka do šole pospremite peš oz. ga odložite pri Banki Domžale.

Učence opozorite, da so na poti v šolo in domov še posebej pozorni in naj se ne zadržujejo v okolici šole.

Opozarjajte jih, naj nikamor ne plezajo, naj se ne zadržujejo ob zaščitnih ograjah ali iščejo načine, da bi prišli za ograjeni del. To je lahko zelo nevarno.

O posebnostih pri izvedbi del vas bomo sproti obveščali na spletni strani ter preko učencev.  Za dodatne informacije pokličite v tajništvo šole (01/729-8-300).

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Uprava šole