NAGOVOR UČENCEM IN STARŠEM OB ZAČETKU ŠOLSKEGA LETA

17.8.2016

Pozdravljeni učenci in učenke, starši in vsi zaposleni v šoli!

Kmalu bo ponovno zazvonil šolski zvonec, kar pomeni, da so se poletne počitnice končale. V veliko zadovoljstvo mi je, da vas bom prvi šolski dan pozdravila na šolskem pragu, ko boste neutrudno klepetali s svojimi prijatelji, razkrivali poletne dogodivščine in spoznavali nove sošolce.

Prepričana sem, da se v sebi veselite novih znanj in spoznanj, do katerih vam bodo pot pokazali učitelji. Učenje, usvajanje znanja je bogastvo, ki vam ga nihče ne more vzeti. Zato izkoristite priložnosti, ki jih imate v šoli.

Spoštovani starši, naša skupna naloga je, da učencem pojasnimo, katere obveznosti jih čakajo, da se pogovorimo o padcih in razočaranjih, ki so sestavni del življenja. Pomagajmo jim, da izrazijo svoje občutke tudi ob neprijetnih izkušnjah, in skupaj z njimi se veselimo vseh njihovih uspehov.

Želimo si, da učenci in starši v šolo prihajate in iz nje odhajate zadovoljni, z občutkom sprejetosti in upoštevanja. Z odgovornim in vestnim delom učiteljev in učencev, sodelovalno klimo in s spoštljivimi medsebojnimi odnosi bomo na šoli dosegli kakovostno znanje in odlične rezultate.

Želim vam uspešen začetek šolskega leta in zanimive šolske dni.

Ravnateljica Petra Korošec