Obvestila za starše učencev od 6. do 9. razreda

Spoštovani učenci in starši!

V ponedeljek, dne 15.2.2021, se vrata šole na stežaj odpirajo za vse učence!

URNIK

Vsi učenci začnejo s poukom ob 9.10 uri. Pouk bo potekal po URNIKU v eAsistentu. Izjemoma se bodo IZBIRNI PREDMETI izvajali na daljavo, navodila za delo bodo v spletnih učilnicah. Drugo šolsko uro v ponedeljek bo razredna ura.

Pouk bo potekal le v matičnih učilnicah oddelkov.

PREHRANA

Tudi šolska kuhinja bo za prijavljene učence nudila vse obroke. Kosilo za prijavljene učence bo v jedilnici takoj po končanem pouku oz. po razporedu. Morebitne spremembe prehrane sporočite pravočasno (odjava preko e Asistenta ali po telefonu 01 729-83-00 oz. 041-651-095)

NIJZ PRIPOROČILA

Na šoli bomo upoštevali  navodila in priporočila zdravstvene stroke (NIJZ).  Prosimo vas, da si jih preberete in jih upoštevate …povezava Poostrena higienska priporočila.  Zdravi učenci pridejo v šolo z MASKO in vzdržujejo priporočila MEDSEBOJNE RAZDALJE (1,5 oz. 2 metra). Ostanimo zdravi!

Organiziran bo tudi šolski prevoz. Vozni red in postajališča ostanejo nespremenjena

Učenci, veselimo se srečanja z vami in Vas lepo pozdravljamo!

Ravnateljica :

Petra Korošec