Spletne učilnice - obvestilo

Spoštovani starši, učenci in učitelji.

Tudi drugi dan izobraževanja na daljavo nihče od nas ne more dostopati do spletnih učilnic, saj je preobremenjenost sistema onemogočila nemoteno delovanje. Arnes nas je obvestil, da napako odpravljajo.

S strani Ministrstva smo že v poletnih mesecih dobili navodilo, da za morebitno izobraževanje na daljavo uporabimo Arnesove spletne učilnice ali Microsoft Teamse. Od šol namreč pričakujejo, da pripravimo enotno delovno okolje, ki bo sprejemljivo in kvalitetno za vse.

Za vse zaposlene smo v mesecu avgustu organizirali izobraževanje, učence pa smo v mesecu septembru učili vstopati in uporabljati Arnesovo spletno učilnico.

Pričakovali smo, da bo Ministrstvo zagotovilo nemoten način izvajanja pouka preko podpor, ki so nam bile ponujene, vendar sistem spletnih učilnic preko Arnesa ne deluje po celotni Sloveniji.

V spletnih učilnicah je naložen material za šolanje na daljavo, vendar do tega ne morete dostopati.

Prosimo vas za potrpežljivost, saj vsi čakamo, da bo sistem začel delovati.

Ostanite zdravi,

Petra Korošec, ravnateljica