Zahvala

Spoštovani starši in otroci!

Včeraj, 14. decembra,  smo z učenci prvošolci oddali pripravljene darilne pakete za starostnike v Domu upokojencev, ki smo jih opremili še z risbicami otrok. Prejšnji teden so se na naši šoli oglasili prostovoljci Društva Kralji ulice in s kombijem odpeljali vse zbrane kape, šale, rokavice, sladkarije,  higienske pripomočke, multivitaminske tablete, kave in vse ostalo, kar ste še pripravili zanje.

V imenu skupnosti učencev šole, šolskega sklada in tudi v svojem imenu se vam zahvaljujem za čudovit odziv in vse zbrane stvari. Težko je opisati res prijeten občutek, ko učenec v kabinet prinese vrečko, v kateri se skriva njegov dobrodelni prispevek ter njegov širok nasmeh, ko mu povem, da bo ravno to, kar je prinesel, nekoga razveselilo.

Skupaj z vami nam je uspelo narediti december malo bolj prijazen, tako do tistih, ki se pozornosti razveselijo in tudi do nas samih, saj je občutek solidarnosti in prijaznosti do drugih neprecenljiv.

Vse dobro želim in se veselim sodelovanja še kdaj.

Bojana Vodnjov

socialna pedagoginja