Dobrodelni otroški LIONS tek "Tečem, da pomagam", 1. junij 2019, ob 10. uri, Arboretum Volčji Potok

Drage mlade tekačice in mladi tekači, ki bi radi podali roko tistim, ki jo potrebujejo. LIONS Klub Domžale je podprl šolski dobrodelni projekt "Pokaži, kaj znaš, za dober namen!" in večkrat je tudi že doniral sredstva v šolski sklad naše šole. Zdaj pomagajmo njim s svojo udeležbo na dobrodelnem teku. Prijavite se na njihov dobrodelni tek, povabite še prijatelje, starše. Za dober namen!

V soboto, 1. junija 2019, ob 10. uri bo v Arboretumu Volčji potok štart letos že 7. tradicionalnega dobrodelnega teka »Tečem, da pomagam«, načrtovan pa je tudi 2. otroški tek za otroke osnovnošolce.

Tudi tokrat boste otroci s prijavo na tek in plačilom simbolične štartnine 3 evrov pomagali pomoči potrebnim posameznikom in družinam v občinah Domžale, Kamnik, Komenda, Trzin in Mengeš ter slepim in slabovidnim. Lions klub Kamnik bo sredstva namenil gorskim reševalcem, Lions klub Domžale pa Alji in Mihi z Doba za odpravo genetske okvare, ki se odraža na njunem vidu. Potegovali se boste tudi za nagradno vplačilo v šolski sklad vaše šole in tako pomagali tudi drugim z vaše šole. Nagrado bo prejela šola, s katere se bo teka udeležilo največ učencev. S plačilom štartnine prejmete tudi gratis vstopnico za obisk Arboretum, veljavno do konca junija.

Otroci boste na osnovi prijav predvidoma razdeljeni v skupine po triadah:
- otroci 1. - 3. razred bodo teki na progi 300m
- 4. - 6. razred 600-800m in
- 7. - 9. razred 1000m

Vljudno vas vabimo, da se teka udeležite v čim večjem številu. Za lažjo organizacijo teka zbiramo predprijave do 27. maja 2019 na e-naslovu otroski.tek.lions@gmail.com. Ob prijavi napišite:
- ime in priimek,
- razred
- naziv šole, s katere prihajate.

Vencljevci se prijavite pri učitelju Primožu Parklju.

Veselimo se vašega sodelovanja!
LIONS Klub Domžale