POKAŽI, KAJ ZNAŠ – ZA DOBER NAMEN!

»POKAŽI, KAJ ZNAŠ – ZA DOBER NAMEN!«

torek, 27. november 2018, ob 18. uri

v KD Franca Bernika Domžale, Ljubljanska 61

DOBRODELNA ŠOLSKA PRIREDITEV
ob 40. obletnici položitve temeljnega kamna za novo stavbo OŠ Venclja Perka Domžale

OŠ Venclja Perka v sodelovanju s starši organizira prireditev na pobudo učencev, ki želijo s svojimi pevskimi, glasbenimi in plesnimi točkami zbrati čim več sredstev za šolski sklad za posodobitev šolske knjižnice in nagrajevanje dosežkov učencev.  Svojevrsten prispevek k temu so naredili tudi učenci, ki so sodelovali na likovno-literarnem natečaju.

PROGRAM
Uradni del s podelitvijo nagrad za najboljše prispevke literarno-likovnega natečaja
»Šola, učitelji, sošolci - moji prijatelji«

Kulturni program
Nastopajo: Otroška navijaška skupina Leaders Unifed z Leo Cvijanovič, Lauro Tršinar in Vito Žajdela, Mladinska navijaška skupina Leaders Unifed s Stelo Brulc, Zalo Colarič, Nežo Kos in Lejo Žajdela, Jaka Avsec (harmonika), Katja Zorman (kitara), Brina Ana in Nika Barbara Burnik, Tija Sovič ter Amadej Tibaut (klavir), Vid Čargo, Nina Mežnar, Zoja Prašnikar, Adora Tibaut in Trio Violine Villas z Brino Švarc (violina), Gal Podjavoršek (violončelo), plešejo Lina Kovač, Lia Selšek in Pia Zabret Verbole, pojejo Nina Mežnar, Cicizbor ter Otroški in mladinski zbor OŠ Venclja Perka.
Voditelja: Pia Štamcar, Aljaž Praznik

Druženje v preddverju KD Franca Bernika

Organizator: Osnovna šola Venclja Perka Domžale
Režija: Ajda Špacapan