VABILO NA PREDSTAVITEV SREDNJIH ŠOL V DOMŽALAH IN KAMNIKU

Starše in učence 9.razreda vljudno vabimo na predstavitev dveh najbližjih srednjih šol, ki bosta potekali  v torek, 12. 12. 2017 ob 18.00,  v projekcijski dvorani šole.

Vabimo seveda tudi vse učence 8. razreda, ki že razmišljate kam po osnovni šoli.

Dnevni red:

1. Predstavitev Gimnazije in srednje šole Domžale (program: gimnazija in programi: prodajalec, inštalater strojnih inštalacij, avtoserviser in tehnik računalništva).  Predstavitev Gimnazije in srednje šole Rudolfa Maistra Kamnik (programi: gimnazija, ekonomski tehnik, predšolska vzgoja).

1. Razno.

Lepo pozdravljeni!

Vodja aktiva 9.razredov:                                                                   Ravnateljica:

Robert Osolnik                                                                                Petra Korošec